Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci, związany ze Świętami Bożego Narodzenia. Zadaniem każdego uczestnika jest wykonanie ozdoby na choinkę.

Praca musi być przestrzenna, może być wykonana dowolną techniką, z dowolnych materiałów, a jej wymiary nie mogą przekraczać 20cmx20cm. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę z załączoną do niej metryczką, na ktorej powinny  znaleźć się informacje napisane komputerowo: imię i nazwisko dziecka, wiek, grupa do której uczęszcza.

Wzór: Anna Nowak, lat 5, grupa III

Prace konkursowe należy składać do dnia 4 grudnia 2012r u nauczycielek z gr V. Nie będą przyjmowane prace niepodpisane i prace złożone po terminie.  Zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania wszystkich prac.

UWAGA!  Termin oraz godzina wręczenia dyplomów i nagród uczestnikom konkursu będą zamieszczone na stronie  internetowej naszego  przedszkola www.przedszkole174.pl oraz na stronie bloga: przedszkole174.blox.

Zapraszamy do udziału w konkursie!